Program WomenCamp

Poznaj szczegółowy program wydarzenia. Miej pewność, że nic Cię nie ominie!

Zapoznaj się ze szczegółowym harmonogramem wykładów podczas WomenCamp. Tematyka wystąpień
związana jest z obszarami ciała, umysłu i duszy.

Program WomenCamp

1 dzień

8 List, 2019

2 dzień

9 List, 2019

3 dzień

10 List, 2019

Dzień 1

8 listopada

8:00 - 16:00

8:00 - 9:45

Rejestracja użytkowników

10:00 - 11:00

Dr Iliana Ramirez

Jak za pomocą medytacji i modlitwy kontaktować się z wyższym ja?

Świadomość dualizmu naszego Ja, składającego się z ciała i duszy, jest kluczem do lepszego życia, w którym – poza zaspokajaniem podstawowych potrzeb materialnych – powinniśmy zadbać również o mentalną przestrzeń wewnętrzną. W trakcie wykładu poznasz techniki medytacyjne, pozwalające osiągnąć stan połączenia duszy z ciałem. Dzięki temu Twoje życie stanie się bogate w miłość, spokój, kreatywność, intuicję, wdzięczność i zdrowie.

11:00 - 11:30

Marta Małecka

Kobiecość w biznesie – źródło słabości czy siły?

Czy kobiecość przeszkadza w rozwoju kariery zawodowej? Jak poprowadzić biznes z uwzględnieniem swojej kobiecości, nie powielając męskich schematów? Podczas wykładu dowiesz się, jak radzić sobie z konfliktem pomiędzy Twoimi potrzebami a oczekiwaniami otoczenia. Jak się zachować, gdy czujesz, że schematy, w których funkcjonujesz, nie są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Jak dokonać zmiany życia osobistego i zawodowego?

11:30 - 12:00

Jola Lewicka

7 kroków do zbudowania przyjacielskiej relacji ze swoim ciałem

Podczas wykładu dowiesz się, jak patrzeć na swoje ciało z miłością, być w nim obecną i komunikować się z nim, w kontekstach: ruchu, jedzenia i ubrania. Poznasz sposoby na zaakceptowanie siebie i zbudowanie wspaniałej, świadomej relacji ze swoim ciałem. Połączysz swój potencjał fizyczny z możliwościami intelektualnymi oraz emocjonalnymi. Nauczysz się podchodzić do ciała po przyjacielsku, zamiast z nim walczyć.

12:30 - 13:15

Małgorzata Ohme

Bądź liderką własnego życia

13:15 - 13:45

Moderowany networking

13:45 - 15:00

Przerwa

15:00 - 16:00

Magda Hajkiewicz

Jak jeść w zgodzie ze sobą i nigdy więcej nie być na diecie?

W trakcie wykładu dowiesz się, jak przejść przez proces stałej zmiany nawyków żywieniowych i uwolnić się od myślenia w kategoriach zakazów i nakazów. Dzięki temu nauczysz się rozpoznawać przyczyny swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, wdrażać strategię ich zmiany, a także osiągać trwałe efekty sylwetkowe oraz świetne samopoczucie.

Dzień 2

9 listopada

10:00 - 16:00

10:00 - 10:40

Edyta Dedek

Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość

Jakie jest znaczenie prawdziwego piękna? Co kwalifikuje osobę do bycia piękną? Czy pięknym się rodzisz, czy stajesz? Czy piękno jest wyglądem, czy uczuciem? Czy piękno z wnętrza nas przenosi się na zewnątrz? Czy doświadczamy harmonii w myśleniu o sobie? Czy introspekcja poprawia naszą samoświadomość czy raczej jest odwrotnie? Czy jesteśmy świadomi samych siebie i zdajemy sobie sprawę ze swoich możliwości i ograniczeń? Podczas wykładu poznasz odpowiedzi na te i inne pytania oraz dowiesz się, czy samoświadomość wpływa na podejmowanie przez nas lepszych decyzji i to, że skuteczniej się komunikujemy.

10:45 - 11:25

Barbara Tworek

Jak wytrenować mózg do przeżywania szczęścia?

Masz większy wpływ na swój nastrój, swoje zdrowie i samopoczucie, niż kiedykolwiek Ci się wydawało. Mimo, że ewolucyjnie homo sapiens ma dużo większą łatwość w rozpamiętywaniu tzw. negatywnych emocji, to nie jesteśmy na nie skazani. Na moim wykładzie dowiesz się, czym jest zjawisko neuropastyczności. Nauszczysz się, jak przeprogramować swój mózg do przeżywania szczęścia i zadowolenia. W tym celu skorzystam z tradycji jogi i osiągnięć neuropsychologii. Joga, czyli sztuka uważności i świadomego życia, w połączeniu z najnowszą wiedzą psychologiczną, nabierze nowej mocy i pomoże w ulepszaniu Twojego życia, a także wzmocni poczucie bezpieczeństwa i sprawczości. Pamiętaj, że szczęście nie jest nam dane, trzeba się go nauczyć i je trenować - wspólnie dowiemy się jak to zrobić.

11:30 - 12:10

Monika Bąk

Droga kobiety w dużym biznesie

Jakie przeszkody osobiste, zawodowe i kulturowe musiałam pokonać, aby stanąć na czele spółki z branży motoryzacyjnej o przychodach liczonych w setkach milionów Euro, działającej na ponad 50 rynkach świata. To historia o każdej z nas - o odwadze potrzebnej do poradzenia sobie z lekiem, o wiedzy, jaka trzeba zdobyć, by stać się liderka dla innych, o determinacji, dzięki której można powstać po upadku, poprawić koronę i iść dalej.

12:30 - 13:30

Martyna Guba

NIE BÓJ SIĘ ZMIAN ! – o odwadze, marzeniach i drodze do siebie, czyli przepis na zmianę z wykorzystaniem metody Points of You®

Rozpocznij od zmiany Siebie, zanim zaczniesz zdobywać świat! Zatrzymaj się... przed tym, jak wyruszysz w dalszą podróż, zobacz siebie, usłysz swoje potrzeby, poczuj emocje, opuść to, czego nie chcesz, co Ci nie służy, porzuć ograniczające przekonania i niechciane myśli. Pamiętaj, że - jak napisał Osho - "życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk”.

13:30 - 15:00

Przerwa

15:00 - 16:00

Dorota Deląg

Złap ideę i do roboty

Podczas prelekcji poznasz proces powstawania fan page’a „Poranek Doroty”. Dowiesz się, jak wyglądał świat Doroty Deląg 2 lata temu, kiedy nie udzielała się publicznie. Zobaczysz, w jaki sposób zaczęła wprowadzać w życie wartości, o których teraz może – w sposób inspirujący – opowiadać innym. W kontekście niełatwej sztuki wygłaszania mów motywacyjnych, Dorota uważa za swoją największą kompetencję – dystans do siebie i otaczającego ją świata.

Dzień 3

10 listopada

10:00 - 13:30

10:00 - 10:40

Justyna Wydra

Autorką być! Jak napisać i wydać własną książkę

Masz światu coś ważnego do powiedzenia? Zatem nie marnuj czasu! Nie pisz o tym na Facebooku, LinkedInie, czy na blogu. Wydaj książkę i ciesz się swoim nazwiskiem na okładce. Justyna Wydra opowie Ci o pisarstwie, w kontekście budowania personal brandingu. Dowiesz się, jak i co pisać oraz jak znaleźć wydawcę. Dostrzeżesz korzyści płynące z faktu bycia autorką – takie, jak na przykład: promocja własnej marki osobistej, spotkania z czytelnikami, wywiady w telewizji, radiu, Internecie i prasie. Uzyskasz odpowiedź na pytanie: jak napisanie książki może pozytywnie wpłynąć na budowanie wizerunku i bycie postrzeganą jako autorytet.

10:45 - 11:25

Edyta Podkulska

Oczy duszy szeroko otwarte

Dowiedz się, jak wydobyć swój potencjał, dokonywać dobrych wyborów i odważnie realizować własne cele. Poznaj metody na kreowanie rzeczywistości, zgodnej z Twoimi wartościami. Podczas wykładu otrzymasz wiedzę na temat technik, które pomogą Ci w świadomym obcowaniu z bezkresem kosmosu i inspiracji. Dzięki temu będziesz mogła urzeczywistniać swoje wizje i pomysły, budować autorskie systemy, kreować produkty, edukować i wykorzystywać technologię dla swoich potrzeb.

11:30 - 12:10

prof. Katarzyna Bilińska

Konkurencja w biznesie – wróg czy przyjaciel?

12:10 - 12:30

Przerwa

12:30 - 13:30

Aneta Wątor

Kaizen - małymi krokami do efektywności w życiu i w biznesie

Z tego wystąpienia dowiesz się, jak wykorzystując Biblię efektywności, czyli 10 zasad Kaizen, można każdego dnia szybciej i skuteczniej realizować swoje cele. Kaizen to prosta i skuteczna recepta na sukces dla ludzi na każdym etapie kariery, ponieważ pokazuje, jak zadając sobie odpowiednie pytania i patrząc w głąb siebie, można uzyskać najlepsze rezultaty.

13:30 - 14:00

Anna Lucińska

Jak spełnić marzenia w 67 sekund?

Podczas swojego wykładu Anna Lucińska udowodni Ci, że wystarczy raz dziennie, przez 67 sekund marzyć, aby zasiać w swoim mózgu ziarno, które za jakiś czas wyda bardzo obfite plony w postaci realizacji Twoich planów, bo – zdaniem prelegentki – każde marzenie powinno być jednocześnie planem. Nic się nie wydarzy, jeśli Ty sama nie podejmiesz działania. W trakcie wykładu dowiesz się, w jaki sposób Wszechświat i Twoje ciało daje Ci znaki oraz jak możesz je odczytywać. Anna podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, zdobytą podczas 15 lat pracy w telewizji i showbiznesie.

14:00 - 15:00

Przerwa

15:00 - 16:00

Iliana Ramirez

Ciało energetyczne

Model energii opiera się na starej koncepcji, która zakłada, że istnieje siła witalna, czyli przepływ energii – zarówno w ciele fizycznym, jak i na zewnątrz. Cały system energetyczny ciała jest znany jako pole energetyczne lub ciało energetyczne. Wpływa on na funkcjonowanie naszego ciała fizycznego oraz na nasze codzienne doświadczenia. Może stać się podstawowym czynnikiem sukcesu lub porażki, w kontekście naszych przyszłych planów. Podczas tego wykładu dowiesz się, jak działa Twoje ciało energetyczne. Zrozumiesz, w jaki sposób możesz na nie wpływać tak, aby pomagało Ci przyciągać pożądane doświadczenia oraz osiągać zamierzone wyniki.

16:00 - 17:00

Panel dyskusyjny

1 dzień

8 List, 2019

2 dzień

9 List, 2019

3 dzień

10 List, 2019

Informujemy, że program wydarzenia oraz kolejność poszczególnych prelekcji i warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora może ulec zmianom. Bieżące informacje na temat ewentualnych zmian będą na bieżąco zamieszczane na stronie.

FAQ:

Jaki jest harmonogram wydarzenia?

Harmonogram wydarzenia dostępny jest tutaj.

Jak mogę zapisać się na interesujące mnie warsztaty?

Po wyborzu biletu Gold bądź VIP możesz zapisać się w koszyku na interesujące Cię warsztaty.

Czy mogę skorzystać tylko z warsztatów?

Aby wziąć udział w warsztatach musisz posiadać ważny bilet GOLD (daje możliwość uczestnictwa w jednym wybranym warsztacie) lub bilet VIP (obejmuje uczestnictwo w 2 wybranych warsztatach). Nie ma możliwości zakupu wejścia na same warsztaty.

Jaka jest cena biletów WomenCamp?

Sprawdź aktualną cenę biletów tutaj.

Czy mogę zakupić nocleg w hotelu Courtyard w promocyjnej cenie?

Oczywiście! W celu zakupu tańszego noclegu, przejdź na tę stronę.

Kiedy odbywa się WomenCamp?

WomenCamp odbywa się w terminie 08-10 listopada 2019

Czy mogę otrzymać zniżkę na bilet WomenCamp?

Zniżki na wydarzenie są możliwe tylko w przypadku biletów grupowych.

W jaki sposób mogę kupić bilet na WomenCamp?

Bilet na WomenCamp możesz zakupić poprzez stronę internetową www.womencamp.pl wybierając odpowiedni pakiet w sekcji “Kup bilet”.

Czy będzie możliwość otrzymania FV za bilet?

Aby otrzymać FV wystarczy, że w koszyku zaznaczysz opcję “Chcę otrzymać FV”.

Jak mogę skontaktować się z organizatorami?

Aby skontaktować się z organizatorami przejdź do sekcji kontakt.

Co zrobić gdy po opłaceniu biletu nie otrzymałem go na maila?

Skontaktuj się z nami pod adresem marta.grzanka@womencamp.pl załączając potwierdzenie przelewu.

Jak mogę zostać wystawcą wydarzenia?

Aby zostać wystawcą wydarzenia zapraszamy na podstronę dla wystawców, którą znajdziesz tutaj.

Jak mogę zostać partnerem wydarzenia?

Aby zostać partnerem wydarzenia, skontaktuj się z nami pod adresem marta.karbowniczek@womencamp.pl

Informujemy, że program wydarzenia oraz kolejność poszczególnych prelekcji i warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora może ulec zmianom. Bieżące informacje na temat ewentualnych zmian będą na bieżąco zamieszczane na stronie.